Tradīciju spēks

Ir lietas, kuru vērtība slēpjas tradīcijās, tāpēc SIA „Sātiņi-LM” 2006. gadā tika veidots uz bijušās Brocēnu cementa un šīfera rūpnīcas kaļķakmens pārstrādes bāzes.

Mēs ticam, ka lietas virzās uz priekšu tikai darot, tāpēc kaļķakmens miltu ražošana praktiski nav pārtraukta jau kopš 1964. gada. Tā atrodas Kurzemes dienvidu daļā pie kaļķakmens ieguves vietas, kas ir lielākā Latvijā. Būtiski ir tas, ka izejmateriālu rezerve ir neizsmeļama un 100% dabīgas izcelsmes ar stabilu ķīmisko sastāvu un īpašībām.

Ar skatu rītdienā

Šodien būtiskākais ir saglabāt vērtīgu līdzsvaru starp ilgos gados iegūtām zināšanām un pieredzi un inovācijām, kas ienāk tirgū. Panākt stabilu un izcilu gala produkcijas kvalitāti, tajā pašā laikā optimizējot ražošanas jaudu un izmaksas un rūpējoties par dabai draudzīgu vidi un attieksmi.

Ceļš uz izcilību ved tikai caur attīstību, tāpēc pēdējo gadu laikā rūpnīca, pateicoties ES struktūrfondiem, uzstādījusi jaunas iekārtas, kas palīdz iegūt maksimālu produktu kvalitāti un izstrādāt jaunus produktus, kas ieguvuši atzinību ne tikai Baltijas, bet arī Eiropas Savienības tirgū.

Vērtība pāri laikam

Mēs zinām, ka vērtīgākais šajā pasaulē nav nauda vai zelts, bet cilvēks. Mūsu uzņēmuma lielākā vērtība ir mūsu darbinieki un mūsu klienti. Saliedētība, uzticība, kopīgs darbs nemainīgā sastāvā jau vairāk nekā 15 gadu garumā un svaigas zināšanas ir lietas, kas ir neaizvietojamas. Pateicoties kolektīvam, esam guvuši panākumus un iespēju strādāt kopā ar mūsu klientiem.

Mūsu filozofija ir piedāvāt saviem klientiem tikai vislabāko, tāpēc savu produkciju regulāri pārbaudām akreditētās Latvijas un Eiropas Savienības laboratorijās, kas apstiprina pilnīgu atbilstību ES noteiktajām kvalitātes normām. Balstoties uz tām produkcija ir marķēta ar EC marķējumu.

Būtiskākais ir tas, ka saviem klientiem piedāvājam tikai to, ko būtu gatavi lietot mēs paši. To, par ko esam pārliecināti līdz kaulam. To, par ko ticam – tas padarīs Jūsu biznesu tikai labāku!

Kontakti

Ja jums ir jautājumi par kaļķi – augsnes kaļķošanai, lopbarībai vai materiālu ražošanai – droši rakstiet vai zvaniet mums:

kaļķa ieguve

Sātiņu ražotne